KONST / Litografier / Färglitografi 14818197
nr 1481 8197
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 26/29, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi. Bladets mått: 28x36cm, yttermått inklusive ram: 47x54cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:17:16
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr